Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapinka pasa przedniego fotela ocierająca o fotel

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zapinka pasa przedniego fotela ocierająca o fotel

    pstryczek, nie ma wyjścia trza na A4 albo A1 pojechać :diabelski_usmiech

  • #2
    Zapinka pasa przedniego fotela ocierająca o fotel

    Czy ktoś zmaga się z takim problemem? U mnie fotel prawie na samym dole (kierowca) i niestety zapinka pasa swym narożnikiem ociera o tapicerkę fotela. Teraz już jest spokój, ale wcześniej zdarzało się że potrafiło to zaskrzypieć (wydać odgłos) podczas jazdy po nierównościach (szczególnie takich które powoduję bujanie na boki).

    Wczoraj w serwisie to oglądali i widziałem rozwiązanie takiego problemu ale do Rapida, do Octavii nie mieli.

    Jak jest u Was?
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Tez cos czasem skrzypi na dziurach jak mam sie upierac...
      WIekszym problemem dla mnie jest to, ze majac fotel na glebie, uchwyt od pasa jest stosunkow wysoko i pas nie obejmuje z prawej strony za dobrze... w czasie jazdy to nie problem, ale bardziej sie obawiam co bedzie w razie wypadku, gdy taka pusta przestrzen spowowduje ze prawa strona biodra poleci i bedzie obrot.. Zadne napinacze temu nie zaradza, bo pas montowany na metalowym elemencie..
      Rozwiazaniem dla mnie by bylo skrocenie tego elementu i swiety spokoj. Przeszkadzac nie bedzie, bo 99% ja prowadze, poza tym, jedyny dyskomfort to utruidnione zapinanie pasa, a to juz pikus...

      Moja O3 RS

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X